USŁUGI

Produkcja i obsługa węzłów cieplnych na terenie Bydgoszczy

Czy zastanawiałeś się na jak wysokim poziomie odbywa się produkcja węzłów cieplnych na terenie Bydgoszczy? Jeżeli nie, koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez firmę Konera. Jesteśmy firmą, która od pokoleń całe swoje serce wkłada w produkcję i obsługę węzłów cieplnych w województwie kujawsko-pomorskim. Sprawiamy, że obsługa węzłów cieplnych w Bydgoszczy przebiega wyjątkowo sprawnie i nie powoduje niemalże żadnych kłopotów. Jeżeli szukasz ekspertów z wieloletnim doświadczeniem i pasją, trafiłeś w dobre miejsce. Wykonujemy usługi na miarę Twoich oczekiwań.

W ramach kompleksowej obsługi klienta oferujemy szeroki zakres usług ciepłowniczych:
  • WYKONUJEMY - węzły cieplne i instalacje wewnętrzne centralnego ogrzewania dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy ciepła. Produkcja węzłów cieplnych, najlepszych w całej Bydgoszczy to nasze drugie imię, więc jeżeli szukasz doskonałych rozwiązań przygotujemy je specjalnie dla Ciebie.
  • MODERNIZUJEMY - węzły i instalacje wewnętrzne z zastosowaniem nowoczesnych wymienników pomp i układów regulacyjnych. Ponadto, nasza firma to obsługa węzłów cieplnych, które znajdują się na terenie Bydgoszczy w rekordowej ilości. Posiadamy największą ilość zaufanych klientów w całym województwie. Jeżeli szukasz kogoś, kto zajmie się profesjonalnie Twoim węzłem, skontaktuj się z nami!
  • MONTUJEMY - sieci ciepłownicze w technologii rur preizolowanych, nowoczesne, kompaktowe węzły cieplne oraz urządzenia do automatycznej regulacji dostaw ciepła. Stosujemy nowoczesne technologie i przemyślane rozwiązania. Każdy etap planowany jest z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że cały montaż przebiegnie niezwykle sprawnie, nie angażując w to Twojego cennego czasu.
  • OPRACOWUJEMY - projekty techniczne, analizy techniczno - ekonomiczne w ramach nowoczesnej pracowni projektowej. Dokładne planowanie wszelkich realizacji jest zwykle kluczem do naszego sukcesu. Powierzając nam swoją instalację, możesz być spokojny, że podejdziemy do niej niezwykle indywidualnie. W dodatku, niemalże cała produkcja węzłów cieplnych odbywa się w Bydgoszczy, dlatego na bieżąco możemy dostosowywać poszczególne projekty do potrzeb naszych klientów.
  • PROWADZIMY - profesjonalny serwis montowanych urządzeń, doradztwo techniczne oraz dokonujemy oceny stanu technicznego urządzeń ciepłowniczych. Dzięki nam obsługa węzłów cieplnych w Bydgoszczy jest niezwykle przyjemna i dostępna dla naszych Klientów. Dokonujemy częstych i dokładnych przeglądów instalacji, którymi się opiekujemy.
  • DYSPONUJEMY - doświadczonym i zawodowym personelem oraz nowoczesnym zapleczem technicznym. W ramach kompleksowej obsługi klienta oferujemy szeroki zakres usług ciepłowniczych. Wszyscy nasi pracownicy mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie instalacji ciepłowniczych. To właśnie dzięki nim produkcja węzłów cieplnych na terenie całej Bydgoszczy odbywa się na tak wysokim poziomie.

Pozostałe usługi

Nasza firma dostarcza niezwykle szeroki zakres usług związanych z zaawansowanymi systemami ciepłowniczymi. W ich skład wchodzi: plombowanie urządzeń, uruchamianie dostawy ciepła, uruchamianie węzła, konsulting techniczny, itp. oraz inne prace spawalniczo - hydrauliczno - elektryczne, według ustalonego z Odbiorcą zakresu prac do wykonania. Jeżeli masz więcej pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz przedstawiciel pomoże przy wyborze instalacji, która najlepiej będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Przykładowe realizacje

Zakład Instalacyjno-Usługowy Konera


ul. Gajowa 41, 85-087 Bydgoszcz
tel: 52 316 28 85, 691 485 320
biuro@konera.com.pl