PARTNERZY

Eko-instal

Od ponad 25 lat jesteśmy hurtownią, działającą na rynku instalacyjnym, sanitarnym i grzewczym. Zatrudniamy ponad 100 osób na terenie całej Polski. Nasze punkty mieszczą się w Bydgoszczy, Osielsku, Grudziądzu, Koszalinie, Warszawie, Poznaniu, Pruszczu Gdańskim i Gorzowie Wielkopolskim.

Relacje

Jesteśmy udziałowcem Grupy Instal – Konsorcjum. Jest to jedna z największych organizacji handlu hurtowego i pierwsza zrzeszająca podmioty gospodarcze z sektora techniki grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej w Polsce. W jej skład wchodzi 29 polskich przedsiębiorstw z ponad 120 punktami dystrybucyjnymi.

Misja

Chcemy zapewniać klientom stałą opiekę w zakresie doradztwa technicznego, konkurencyjnych cen oraz dostępu do szkoleń i kursów. W ten sposób zapewniamy kompleksową ofertę na produkty i usługi. Gwarantujemy konkurencyjność, a tym samym stajemy się najczęściej rekomendowaną przez nich hurtownią. Dzięki takiej polityce nasi klienci mogą z powodzeniem rozwijać swój biznes.

Wartości

Zależy nam na jak najlepszych relacjach z klientami. Zależy nam by być nowoczesną oraz szybko rozwijającą się organizacją. Zależy nam by być świetnym miejscem pracy, które skłania ludzi do ciągłego rozwoju.


Firma budowlano-remontowa Robert Białecki

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynku polskim. Dbamy o wysoką jakość usług i terminowe wykonawstwo. Obsługujemy instytucje państwowe i klientów indywidualnych. Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje, które wykorzystują przy wykonywanych pracach.
Świadczymy szeroki zakres usług:

  • budowlanych
  • remontowych
  • naprawczych
  • instalacyjnych
  • elektrycznych