USŁUGI

Udrażnianie i zamrażanie rur

Wydobywający się nieprzyjemny zapach, wolne spływanie i cofanie się wody z kanalizacji to główne oznaki jej niedrożności. Domowe sposoby na udrażnianie rur, jak mieszanka octu i sody oczyszczonej, czy nawet specjalne preparaty, często bywają nieskuteczne.

W takich przypadkach warto skorzystać z pomocy specjalistów. Pracownicy firmy KONERA szybko ustalą przyczynę awarii i znajdą najlepszy sposób na jej likwidację. Udrażnianie rur najczęściej polega na przepchaniu rury w instalacji wewnętrznej za pomocą narzędzi mechanicznych, takich jak np. sprężyna lub przepychacz oraz udrożnieniu odpływu kanalizacji. Skorzystanie z naszych usług to najlepszy sposób, aby uniknąć powtarzającego się problemu niedrożności rur.

Zamrażanie rur

Często, z przyczyn technicznych, spuszczenie wody z instalacji jest bardzo trudne. W takiej sytuacji, wykonanie prac konserwacyjnych, naprawczych lub montażowych jest możliwe dzięki technice jaką jest zamrażanie rur. Polega ono na wytworzeniu czopa lodowego przez miejscowe zamrożenie wody w rurze. Prowadzi to do zatrzymania cyrkulacji wody. Dzięki temu, wymiana podzespołów instalacji staje się o wiele łatwiejsza. Technika ta, jest pomocna szczególnie w przypadku wymiany starych grzejników w domach wielorodzinnych. Pozwala uniknąć kłopotliwego procesu spuszczania wody z instalacji centralnego ogrzewania, napełniania jej po wykonaniu prac i odpowietrzania. Jeśli zależy Ci na sprawnym i jak najmniej kłopotliwym przebiegu prac, wybierz wykonywane przez naszą firmę zamrażanie rur.

Kompleksowa usługa

Dzięki szkoleniom z certyfikatami i wieloletniemu doświadczeniu w pracy z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, oferujemy kompleksową obsługę w tym zakresie. Stosujemy najskuteczniejsze techniki, które wychodzą naprzeciw potrzebom klientów. Nieistotne jest, czy usługa ma zostać wykonana w domu jednorodzinnym, czy w bloku mieszkalnym – znajdziemy najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji. Mamy zaufanie klientów, co potwierdzają liczne listy referencyjne. Jeśli potrzebujesz usługi zamrażania lub udrażniania rur, postaw na profesjonalistów i skontaktuj się z nami!

Zakład Instalacyjno-Usługowy Konera

ul. Gajowa 41, 85-087 Bydgoszcz tel: 52 316 28 85, 691 485 320 biuro@konera.com.pl