USŁUGI

Montaż klimatyzacji

Klimatyzacja to popularne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej Polaków. Mimo że nie mieszkamy w wyjątkowo gorącym kraju, upały podczas lata dają się we znaki. Natomiast w okresie jesienno-zimowym, możemy za pomocą klimatyzacji dogrzewać pomieszczenie, jednocześnie oczyszczając powietrze. Dlaczego warto zdecydować się na montaż klimatyzacji?

Przedstawiamy największe zalety klimatyzacji w domu lub firmie:

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację?

  • komfort termiczny – klimatyzacja daje Ci możliwość kontrolowania temperatury w pomieszczeniu – dzięki temu letnie upały nie będą Ci dokuczały. Oznacza to także bardziej jakościowy odpoczynek w nocy.
  • czyste powietrze – to w dzisiejszych zanieczyszczonych czasach duża zaleta. Urządzenie będzie oczyszczało i jonizowało powietrze, którym oddychasz. Dzięki temu poprawi się Twoje samopoczucie.
  • zamknięte okna – klimatyzacja wyeliminuje konieczność otwierania okien, a co za tym idzie, żadne uciążliwe owady (np. komary i muchy) nie wlecą do Twojego domu.
  • stop rozwojowi grzybów i bakterii – najnowsze modele klimatyzatorów rozwiązują problem grzybów i bakterii, które przyczyniają się do pogorszenia samopoczucia.

Zdecydowałeś/aś się na montaż klimatyzacji?

Montaż klimatyzacji nie należy on do najłatwiejszych, niezbędna będzie fachowa pomoc ekspertów. Nasza firma KONERA oferuje szybki i profesjonalny montaż klimatyzacji w Twoim domu lub biurze!

Nie wiesz, która klimatyzacja najlepiej sprawdzi się u Ciebie? Bez obaw, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem! Bez problemu dobiorą instalację tak, by odpowiadała Twoim potrzebom i preferencjom, a jednocześnie była jak najbardziej wydajna.

Dlaczego warto wybrać montaż klimatyzacji w wykonaniu firmy KONERA?

Nasza firma prężnie działa od 20 lat – przez ten czas znaleźliśmy wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia zdobywają doświadczenie i udoskonalają swoje umiejętności. Dysponujemy wiedzą, dzięki której możemy dobierać najlepsze rozwiązania przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów. Nasza ekipa posiada uprawnienia energetyczne oraz te, które są niezbędne do: obsługi węzłów, instalacji gazowych czy prac elektrycznych.

Zakład instalacyjny KONERA zaprasza do kontaktu! Po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, wykonamy dla Ciebie wstępną wycenę usługi. Dane do kontaktu znajdziesz u dołu stronu lub w zakładce Kontakt. Czekamy na telefon od Ciebie!

Zakład Instalacyjno-Usługowy Konera

ul. Gajowa 41, 85-087 Bydgoszcz tel: 52 316 28 85, 691 485 320 biuro@konera.com.pl