USŁUGI

Przeglądy gazowe

Właściciele nieruchomości, które wyposażone są w instalację gazową, muszą pamiętać o corocznych kontrolach i ocenie stanu technicznego instalacji. Jak wyglądają przeglądy gazowe w wykonaniu naszej firmy?

Specjalista powinien określić, czy instalacja jest szczelna, a przede wszystkim, czy nadaje się do dalszego użytkowania. Może okazać się, że konieczna będzie wymiana instalacji gazowych. Dlaczego regularne przeglądy gazowe są tak istotne? Zaniedbanie w tym zakresie wiąże się z ogromnym niebezpieczeństwem. Niewykryta wada instalacji może prowadzić do wycieku gazu. Zagraża on zdrowiu, a nawet życiu mieszkańców. Kumulacja gazu często prowadzi do wybuchu, którego wywołanie jest możliwe nawet przez zwykłe zapalenie światła w pomieszczeniu.

Pozbądź się przestarzałych rozwiązań

Szczególnie, jeśli mamy do czynienia z budynkiem, który nie jest najnowszy, warto zadbać o regularne przeglądy gazowe. Problemy z instalacją gazową najczęściej występują właśnie w starym budownictwie. Większość instalacji montowanych w latach 90. została wykonana z rur stalowych, które aktualnie mogą nie być już w najlepszym stanie. Podatna na korozję stal, po latach, może stracić szczelność, jeśli uprzednio nie została prawidłowo zabezpieczona odpowiednimi farbami. Jeśli instalacja została wykonana wiele lat temu, bardzo prawdopodobne jest, że nie spełnia aktualnych wymogów bezpieczeństwa. Konieczna jest wtedy wymiana instalacji gazowych.

Zaufaj profesjonalistom

Nieważne, czy mowa o domu jednorodzinnym, czy o bloku mieszkalnym – prawidłowo zaprojektowana i wykonana wymiana instalacji gazowych jest kluczowa. Decyduje ona o wygodzie i bezpieczeństwie podczas korzystania z domu lub bloku. Powierzając wykonanie prac profesjonalistom, eliminujesz do minimum szansę na wystąpienie awarii. Firma KONERA posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wymiany instalacji gazowych. Nasze kompetencje potwierdzają również liczne certyfikaty i listy referencyjne od zadowolonych klientów. Dzięki realizacji tak wielu projektów, potrafimy wybrać najlepsze rozwiązania, nawet przy najbardziej skomplikowanych instalacjach. Możesz być pewien, że korzystając z usług naszej firmy Twoja instalacja zostanie wymieniona profesjonalnie i bezpiecznie.

Zakład Instalacyjno-Usługowy Konera

ul. Gajowa 41, 85-087 Bydgoszcz tel: 52 316 28 85, 691 485 320 biuro@konera.com.pl