USŁUGI

Usługi wod – kan

Prawidłowe zaprojektowanie i ułożenie instalacji wodno - kanalizacyjnej decyduje o wygodzie korzystania z domu, budynku. Wszelkiego rodzaju błędy mogą skutkować awariami, dlatego tak ważne jest powierzenie prac specjalistom w tej dziedzinie.

Wymiana pionów w Bydgoszczy oraz profesjonalna wymiana poziomów w Bydgoszczy.

Czy szukasz firmy, dla której wymiana pionów wod-kan w Bydgoszczy nie stanowi najmniejszego problemu? Czy szukasz firmy, przez którą świadczona wymiana poziomów w Bydgoszczy charakteryzuje się wyjątkową jakością? Czy szukasz po prostu ekspertów, którzy odpowiednio zaopiekują się Twoją instalacją, dając Ci maksimum spokoju przez długie lata? Jeżeli tak, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Dla firmy Konera wymiana pionów wod-kan w Bydgoszczy oraz wszystkie usługi związane z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi oraz grzewczymi stały się sposobem na usatysfakcjonowanie nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wyeliminuj ryzyko pojawienia się awarii do minimum

Profesjonalne usługi wod-kan, czyli prawidłowe zaprojektowanie i ułożenie instalacji wodno-kanalizacyjnej decyduje o wygodzie korzystania z domu czy budynku. W tej kwestii bez znaczenia jest czy mówimy o Twoim domku jednorodzinnym czy wieżowcu, w którym do jednej instalacji podłączonych jest wiele mieszkań. Wszelkiego rodzaju błędy mogą skutkować bolesnymi w skutkach awariami, dlatego tak ważne jest, aby wszelkie projekty, budowę czy konserwację powierzyć najwyżej klasy ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. Jeżeli szukasz profesjonalisty, dla którego wymiana pionów w Bydgoszczy nie stanowi żadnych problemów i który może on pochwalić się wieloma udanymi projektami, możemy dostarczyć Ci wykfalifikowany zespół ludzi, którzy od lat zajmują się tego typu przedsięwzięciami. Co więcej dla naszych pracowników również wymiana poziomów na terenie Bydgoszczy jest zadaniem, którego podejmują się najczęściej spośród wszystkich zakładów znajdujących się w obrębie miasta. Wieloletnie zaufanie naszych klientów pozwala nam na stawanie się jeszcze lepszymi każdego dnia. Posiadamy bogate doświadczenie, które pozwala nam dobierać odpowiednie rozwiązania nawet do najbardziej skomplikowanych instalacji.

Właściwa współpraca pionów i poziomów kanalizacyjnych kluczem do spokoju przez długie lata

Instalacje wodne powiązane są z instalacjami kanalizacyjnymi, ponieważ jedynie ich współpraca pozwala na poprawne funkcjonowanie tych systemów. Piony kanalizacyjne zestawione są razem z wypustami przy poziomach odpływowych - są one powiązane z konkretnymi urządzeniami, na przykład brodzikami, wannami, zlewozmywakami, zmywarkami czy pralkami.
Nasze usługi wod-kan obejmują:
 • Instalacje z miedzi i tworzyw sztucznych (PP, PE, PEX-AL-PEX),
 • Naprawy i remonty instalacji wodno - kanalizacyjnej,
 • Demontaż starych i montaż nowych instalacji wodno - kanalizacyjnych,
 • Systemy kanalizacyjne,
 • Przeróbki instalacji wody oraz kanalizacji,
 • Instalacja filtrów mechanicznych i węglowych,
 • Wymianę i naprawę pionów i poziomów kanalizacyjnych,
 • Wymianę i naprawę pionów i poziomów wody zimnej i ciepłej,
 • Montaż i wymianę instalacji sanitarnych,
 • Udrażnianie rur i odpływów,
 • Montaż i wymianę zaworów,
 • Zamrażanie rur (instalacji wodnej),
 • Usuwanie wycieku wody i kanalizacji,
 • Przenoszenie punktów wod - kan.
Serdecznie zapraszamy do dokładnego przeanalizowania naszej bogatej oferty, w której znajdują się zarówno wymiana pionów wod-kan, jak i poziomów wod-kan. Skontaktuj się z nami, a doświadczony ekspert przedstawi Ci działania jakie możesz wdrożyć, aby Twoja instalacja wodno – kanalizacyjna funkcjonowała bez zarzutu przez długie lata. Gwarantujemy Ci wykonanie usługi na najwyższym poziomie oraz wykorzystanie dokładnie wyselekcjonowanych materiałów. Zadzwoń, umów się na spotkanie i wspólnie z naszym konsultantem oszacuj jaki koszt poniesiesz w związku z wymianą.

Zakład Instalacyjno-Usługowy Konera

ul. Gajowa 41, 85-087 Bydgoszcz tel: 52 316 28 85, 691 485 320 biuro@konera.com.pl